Tyto vůně jsou na mužské kůži hotové afrodiziakum! 9 tipů na parfémy, z nichž ženy jdou do kolen

Newspaper

Vůně je velmi subjektivní záležitost. Kromě našeho nosu je to však i naše „chemické“ složení, kterou ji mění u každého jednotlivce. Zvýrazní některé tóny, jiné zase potlačí. I proto tvrdit, že existuje univerzální parfém, by asi bylo zbytečné.

I vůně činí muže přitažlivým. Víte, které fungují nejlépe?
Jenže se nebudeme mýlit, řekneme-li, že některé voňavé nóty jsou zkrátka vnímány obecně pozitivně. A působí na opačné pohlaví. Odborníci se věnovali již v mnoha výzkumech různým vůním, aby zjistili, které z nich dokážou zvýšit sexuální napětí či přitažlivost. Seznam je poměrně početný, ale vykrystalizovali se v něm i jasní vítězové.

S portálem Onbuy.com jsme se podívali na nejčastěji používané voňavé akordy v pánských vůních, které působí přímo afrodizikálně na ženy, ale lahodí i nosu samotného muže. Spolu s první trojkou, kterou vyhodnotil specializovaný portál Fragrantica.com, přinášíme také několik tipů na pánské voňavé kreace. Před blížícími se Vánocemi budou pro vás možná i zajímavou inspirací.

3 tipy na pánské vůně se sexy pepřem

Koření (Kořenisté tóny)
Patří k nejoblíbenějším typům mužských afrodiziakálních vůní a na portálu Fragrantica získali nejvyšší srovnatelné hodnocení – o průměru 4,03 z 5. Kořeněné tóny jsou teplé a svěží a poskytují dokonalou sexy mužskou vůni. Podle Fragrantica jsou některé z nejlepších vůní složených z koření Le Oud male od George Kordahiho, Afnan Perfumes od Adwaa Al Sharq a Lost Lovers 2021 od Maison de L’Asie.

- Reklama -Newspaper
PR články

Redakce doporučuje

Články autora