Chcete strávit Velikonoce v lázních?

Newspaper

Velikonoce jsou spojeny s mnoha tradicemi, přičemž v České republice je prastarou tradicí pomlázka. Pokud se však hodování chcete vyhnout, vyrazte na lázeňský pobyt, kde si užijete odpočinek a relaxaci například se svou drahou polovičkou. V následujících řádcích vám prozradíme, jaké lázně si vás jednoznačně podmaní.

Lázně Lednice

V případě, že vás láká hlavně jižní Morava, lázně Lednice jsou pro vás jako stvořené, protože jsou zasazeny do malebného Lednicko-valtického areálu. Lázeňský komplex se navíc nachází nedaleko nádherného zámku. Lázně v daném městě působí od roku 2007, takže jsou poměrně mladé. Využijete léčebných i rehabilitačních služeb, přičemž blahodárné účinky na lidský organismus má tamní jodobromová minerální voda. Svým chemickým složením připomíná mineralizovanou mořskou vodu, a tím jsou lázně vskutku ojedinělé.

Užijete si jodobromové koupele, které mají pozitivní dopad na oběhový systém i nervovou soustavu. Stejně tak do lázní míří pacienti s gynekologickými problémy anebo popáleninami.

Lednice jsou navíc úžasné město, v jehož okolí je spousta příležitostí na pěší turistiku i cykloturistiku. Okolí je protkané mnoha naučnými a vinařskými stezkami.

Lázně Libverda

Velikonoce můžete strávit také v lázeňském komplexu Libverda, který se nachází v údolí Jizerských hor. V blízkosti je krajské město Liberec, které ve volném čase určitě navštivte, protože ukrývá spoustu zajímavých historických skvostů. Lázně Libverda se proslavily místními minerálními prameny s léčivými účinky. Do lázní vyráží lidé s onemocněním pohybového aparátu, srdce i krevního oběhu.

Jestliže tedy hledáte velikonoční pobyt v lázních, stačí se podívat na webovou stránku Spa.cz, kde jich najdete desítky. Stačí si jen vybrat lokalitu, která vás nejvíce zajímá a taktéž láká. 

- Reklama -Newspaper
PR články

Redakce doporučuje

Články autora